Sosyal MedyaBilgisayarGündem

İnstagram Hikayelerine Gizlice Nasıl Bakılır?

İnstagram‘da takip etmiş olduğunuz kişilerin hikayelerine o sizin hikayeye baktığınızı görmeden, gizlice nasıl bakılır?

Daha önceki zamanlarda instagram da paylaşılan hikayeleri sadece telefon,tablet vb. mobil cihazlarınız dan görebilirken instagram, bir kaç gün öncesinde web sitesinde yeni bir güncelleme yaparak, hikayeleri web sitesi üzerinden görünebilir hale getirdi ve bu güncellemeden sonra aşağıda anlatmış olduğumuz yöntem ile takip ettiğiniz kişilerin hikayelerine gizlice bakabilmeniz mümkün oluyor.

Aşağıda bulunan eklentiye git butonuna tıklayın. Ardından instagram hikayelerine gizlice bakmak için gerekli olan Chrome IG Story eklentisini sağ üstte bulunan Crome’a Ekle butonuna tıklayarak tarayıcınıza kurun.

Eklentiye Git

 

Google Chrome tarayıcınızdan instagram.com web sitesine giriş yaparak kendi hesabınıza giriş yapın. Sağ tarafta bulunan bölümde instagram hesabınızda takip etmiş olduğunuz kişilerin, paylaşmış olduğu hikayeler yer almaktadır. Yüklemiş olduğunuz Chrome IG Story eklentisi ile birlikte hikaye kısmında bir kaç ikon görünmektedir. Kendi kullanıcı adınızın sağ tarafında bulunan siyah göz işaretine tıkladığınızda göz ikonu, üzerine çizgi çekilmiş bir göz halini aldığında artık hikayelere gizlice bakmaya hazırsınız demektir. Aynı ikona tekrar tıkladığınızda, gözün üzerindeki çizgi kalktığı taktirde hikayelerde tekrar görünür olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu