Bedava Internet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2022

Turkcell’in tüm bedava internet, dk ve sms kampanylarını sizin için bu yazımızda topladık.

1) “Salla Kazan”: Hesabım uygulamasına girerek Salla Kazan kampanyasına katılabilirsiniz.

2) “Kim 1 GB İster?”: Bip uygulamasında “Keşfet” alanı altındaki “Kim 1 GB İster?” kanalını takip ediyor musunuz? Cevap hayırsa hemen takibe başla ve 15 sorudan her 3 doğru cevabında internet paketi hediyeleri kazan.

3) “Yaani Uygulaması”: Uygulamayı marketten indirip, uygulamayı açan kullanıcılara 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanıyor.

4) “SenYapDiye”: Bip uygulamasından #senyapdiye kanalını takip ettikten sonra size verilen görevleri yerine getiriyorsunuz. 24 saat geçerli 2 GB kazanıyorsunuz. Her 7 günde bir defa faydalanabilirsiniz.

5) “Sürpriz Nokta”: Bipte keşfet alanında Sürpriz Nokta kanalını takip ederek, onlarca hediyeyi kazanma şansına sahip olabilirsin. Belirlenen konumdaki hediyeyi bulup hediyenizi alabilirsiniz.

6) “Çatlat”: Marketlerden GNÇ uygulamasını indirip, haftada 2 gün yumurta çatlatıp hediye internet kazanabilirsiniz.

7) “Dergilik”: Marketten Dergilik uygulamasını indiriyorsunuz ve içinden bir tane dergi indirdiğinizde 1 hafta geçerli 1 GB kazanıyorsunuz. Her ay tekrar faydalanabilirsiniz.

8) “Hediye Yarışı”: Bip’ten Hediye Yarışı kanalını takip ettikten sonra her attıgın mesaj için 1 puan kazanıyorsun ve puanın ve sıralaman yüksek olduğu zaman bol bol internet kazanıyorsun. Hediye Yarışı kanalından sıralamana ve ödellere bakabilirsin.

8) “Bip Yıldızları”: Bip’ten Bip Yıldızlarını kanalını takip ettikten sonra eğer Bip yıldızı seçildiyse sana bir görev veriyor ve görevi yerine getirdikten sonra sana 2 GB hediye internet veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu