GündemMobil

Uygulama Kilitleme Nasıl Yapılır?

Kilit ekranına ve şifre korumasına rağmen telefonlarınızın yeteri kadar güvenli olmadığını düşünüyorsanız ya da cihaz içerisinde gizli dosyalara sahip iseniz eğer sizler de uygulama kilitleme programlarından yardım alabilirsiniz. Tamamen ücretsiz hizmet veren bu programlar sayesinde sizler de var olan dosyaları dilediğiniz an kilitleyebiliyor ve yine dilediğiniz an erişim sağlayabiliyorsunuz.

Akıllı cihazlarınızda barındırdığınız gizli dosyalarınızı daha güçlü bir koruma programı ile birlikte saklayabilir ve kontrolü elinizde bulundurabilirsiniz. Cihazlarınız ne yazık ki bu konuda destek sunmuyor ve program yardımı almak durumunda kalıyorsunuz.

Dilerseniz en güvenilir ve yine en çok tercih edilen kilitleme programlarına da hep birlikte göz atalım.

Uygulama Kilitleme: Vault
En popüler dosya kilitleme uygulamalarından bir tanesi olan Vault, tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor. Uygulama içerisinde de sizlerden herhangi bir şekilde ücret talep edilmiyor ancak Türkçe dil desteği olmadığını da belirtmek isteriz. Bu harika uygulama ile birlikte klasörleri olduğu gibi rehberinizi, mesajlarınızı ve vidyolarınızı da kilitleme şansına sahipsiniz.

Kilitleme işlemini tek tek yapabileceğiniz gibi cihaz içerisindeki tüm dosyalar için tek bir tık ile de yerine getirebiliyorsunuz. An itibarıyla en çok tercih edilen programlardan bir tanesidir ve işlevsel olmasının yanı sıra kullanışlı olması da bu uygulamayı daha tercih edilir hale getiriyor.

Kullanıcı yorumlarını incelerseniz eğer binlerce insanın bu uygulamaya tam puan verdiğini göreceksiniz ve dilerseniz mağazada yer alan yorumlara da detaylı bir şekilde göz atabilir ve fikir edinebilirsiniz. Bu uygulamanın sunduğu en önemli avantajlardan bir tanesi de gizli tarayıcı sekmesidir. Geçmişinizi saklamak ve internette çok daha rahat bir şekilde sörf yapmak isterseniz eğer sizler de bu programı tercih edebilirsiniz.

Uygulama Kilitleme: App Hider
Telefonunuzdaki tüm dosya ve uygulamalara şifre koyabilmenizi sağlayan gerçek bir kilit programı ile daha karşınızdayız. App hider, şifreleme üzerine kurulu kusursuz bir işleyişi de bizimle buluşturuyor. Cihazlarınızda gizlemek istediğiniz dosyalar varsa eğer bu program ile birlikte güçlü şifreler belirleyebiliyor ve dosyalarınızı koruma altına alabiliyorsunuz.

Şifrenizi unuttuğunuz takdirde kayıt olurken verdiğiniz mail adresine yeni şifre talep edebiliyorsunuz ve kontrolün tamamen sizlerde olduğunu da hatırlatmak gerek. Vault hoşunuza gitmemiş olabilir ya da tam manasıyla fayda sağlayamadığınızı düşünüyorsanız, alternatif olarak bu programı önerebiliriz ve kullanıcılar da bu programdan fazlasıyla memnun görünüyorlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu